Jaro 2020

sezóna dohrána formou turnajů

sobota 6.6.2020 turnaj dorostenek v Bakově nad Jizerou


9:30dorostenky
Březno        : Bakov                11:16

10:20dorostenky
Modřany
 : Stará Huť9:13
 11:25dorostenky
Bakov    
 : Stará Huť
10:5 
 12:15dorostenky Modřany
 :  Březno 
 11:10
 13:20 dorostenkyStará Huť
 :Březno 
 12:7
 14:10 dorostenky Bakov     :  Modřany
 17:12


neděle 7.6.2020 turnaj mladší žáci v Praze- Čakovice


9:00mladší žáciSpoje      : Čakovice               4:13

9:40mladší žáci
Stará Huť : Bakov 6:9
 10:20mladší žáciŘevnice : Spoje6:8 
 11:00mladší žáciČakovice : Stará Huť
 12:7
 11:40mladší žáciBakov  : Řevnice9:7
12:20mladší žáciStará Huť : Spoje
 18:5
 13:00mladší žáci Čakovice  :  Řevnice 9:4
 13:40mladší žáci Spoje  :  Bakov  6:7
 14:20mladší žáci Řevnice :   Stará Huť6:11 
 15:00mladší žáci Bakov  :   Čakovice 4:8


sobota 13.6.2020 turnaj starší žákyně ve Staré Huti 


9:00starší žákyněStará Huť B : Stará Huť A
 12:13
9:40starší žákyně Spoje
 : Bakov
 6:11 
 10:20starší žákyně
Čakovice  : Stará Huť B
 6:13 
 11:00starší žákyně
Stará Huť A
  :  Spoje
 16:2 
 11:40starší žákyně
 Bakov :   Čakovice 6:7
 12:20starší žákyně
 Spoje
 :  Stará Huť B  4:8
 13:00starší žákyně
Stará Huť A  :Čakovice  5:5
 13:40starší žákyně
Stará Huť B  Bakov 16:9
 14:20starší žákyně Čakovice  :  Spoje 16:7
 15:00starší žákyně  Bakov :Stará Huť A  6:10
 Družstvo Stará Huť B byla do turnaje zařazena dodatečně a její výsledky se nepočítají do soutěžního ročníku.



Podzim 2019 

7.9.2019 10:10st. žákyně 
 Stará Huť A       :Stará Huť B
15:11
  9:00ml. žáci
Stará Huť
:Podlázky
neodehrálo  



Nástavbový turnaj ve Staré Huti

 8.9.201910:00ml. žákyně
Stará Huť                
: Bakov      8:27
 11:05ml. žákyně
Bakov
 Březno  18:7
 12:10ml. žákyně
Březno
: Stará Huť  
22:5 


 14.9.20198:30 koeduci
Řevnice   
:Stará Huť           17:17
 9:40muži
Řevnice     
:Stará Huť  
22:20 
 11:00ml. žáci
Řevnice   
Stará Huť  
20:19


21.9.20198:30muži Stará Huť       
Spoje              25:18
  9:45st. žákyně  Stará Huť  B :  Spoje  17:13 
  10:50 koeduci Stará Huť   :  Spoje  23:8 
  11:55 st. žákyně  Stará Huť  A :  Spoje  11:8 
  13:00ml. žáci  Stará Huť   :  Spoje  15:14 
 14:05dorostenkyStará Huť  Spoje  16:4
15:20ženyStará Huť  Spoje 
21:22 


28.9.2019 8:00ženy Čakovice        : Stará Huť                  9:21
 9:10muži
Čakovice
 : Stará Huť
14:14
 10:20koeduciČakovice
 : Stará Huť
19:19 
 11:20dorostenky Čakovice
 :  Stará Huť
 7:14
  12:30 ml. žáci Čakovice
 : Stará Huť27:16 
29.9.2019 8:00st. žákyněČakovice B     : Stará Huť A                   7:14
 9:05st. žákyně
Čakovice A
 : Stará Huť A
8:16 
 10:10st. žákyně
Čakovice B
 : Stará Huť B
 6:10
 
 11:15st. žákyně     
Čakovice A
 :  Stará Huť B
 13:13


5.10.2019 8:30muži
Stará Huť           :Chomutov15:14
  9:45koeduciStará Huť :Březno
6:11 
  10:50st. žákyně
Stará Huť A
:Březno
11:3
  11:55ml. žákyně
Stará Huť 
:Březno
8:21 
  13:00st. žákyně
 Stará Huť B :Březno 9:5 
  14:05dorostenky 
 Stará Huť :Březno 9:14 
  15:20ženy 
Stará Huť:Březno 11:10 



Nástavbový turnaj v Bakově

6.10.20199:00ml. žákyně
Stará Huť               
: Bakov      15:35
 10:10ml. žákyně
Březno
 Stará Huť22:7
 11:20ml. žákyně
Bakov: Březno
 



 12.10.20198:30ml. žákyně
Bakov   
:Stará Huť          30:5
 9:35muži 
Bakov   
:Stará Huť       20:21 
 10:50st. žákyně
Bakov 
Stará Huť A    
8:17
 12:00dorostenky
Bakov A
Stará Huť    
40:11 
 13:15st. žákyně Bakov :Stará Huť B  19:16 
 14:30 dorostenky Bakov B  : Stará Huť  9:10 
        
13.10.2019 10:20ženy             
Bakov     
:Stará Huť        6:11
 11:40ml. žáci
Bakov  
:Stará Huť       23:10 



 19.10.20199:00muži Stará Huť           
Modřany                 25:8 
 10:15st. žákyně
Stará Huť A
Modřany  B20:4 

11:20koeduciStará Huť 
:Modřany    14:4
 12:25st. žákyně
Stará Huť B
Modřany  B 16:6 
 13:30ženyStará Huť 
:Modřany  
18:16 
 14:45 dorostenkyStará Huť 
:Modřany   17:11 
20.10.201910:00st. žákyně   
 Stará Huť A        
Modřany  A               24:6 
 11:30st. žákyně
Stará Huť B
Modřany  A 22:7 

 .